Нашата понуда на решетки за јаглен, скари за гас, ефикасност на електрични скари.

Јазик
Нашите скари со јаглен, скари за гас, производи за електрични решетки
Што ги возбудува нашите клиенти.
 • WST - 019 рерна за пица WST - 019 рерна за пица
  WST - 019 рерна за пица. Производот е со врвен квалитет и има сигурни перформанси по конкурентни цени.
 • WST-005 WST-005
  WST-005. За да се гарантира квалитетот на, неговите добавувачи на суровини претрпеа ригорозен преглед и само оние добавувачи што ги исполнуваат меѓународните стандарди се избрани за долгорочни стратешки партнери.
 • Ажурирање на двоен горилник за гасна печка Wst-021 / кујна на отворено кујна Ажурирање на двоен горилник за гасна печка Wst-021 / кујна на отворено кујна
  Ажурирање на двоен горилник за гасна печка Wst-021 / кујна на отворено кујна. Овој производ се продава во многу земји и области.
 • Вградена скара HS-20200811 / Wst-021 двогорувачка гасна печка Вградена скара HS-20200811 / Wst-021 двогорувачка гасна печка
  Вградена скара HS-20200811 / Wst-021 печка со два горива за гас. Производот се одликува со висок квалитет на шевовите. Measuringе се користи мерна лента за едноставно броење на бодовите на инч на најмалку две парчиња по стил за да се осигура точноста на бодот.
22222
Нашите услуги
Обезбедете прилагодена услуга.
Ако не најдете готов производ погоден за проектот, оставете ги професионалните решетки за јаглен од Велсур, скари за гас, услуга за прилагодување на електрични скари да ви помогнат да го добиете идеалниот производ во рок од 7 дена без да жртвувате време на предностите на пазарот или прилагодувањето.
Со ефикасна способност и искуство, можеме да обезбедиме OEM / ODM обработка според идејата на клиентите или приказите. Ние исто така имаме вешто управување и го положуваме ISO9001, CE, CSA сертификатот, затоа сме уверени дека на нашите клиенти ќе им ги обезбедиме најдобрите производи и соодветни решенија. Го поздравуваме секој клиент од целиот свет.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Предности на услугите
Ако не можете да најдете готов производ погоден за проектот, ајде да обезбедиме професионална корисничка услуга што ќе ви помогне да го добиете идеалниот производ во рок од 7 дена.
 • Истрага за производот
  Клиентот ги информирал потребните фактор на форма, спецификациите за изведба, животниот циклус и барањата за усогласеност.
 • Дизајн тим
  Дизајнерскиот тим е вклучен од почетокот на проектот за да се осигура дека прилагодениот дизајн на производот е најсоодветен за потребите на клиентот.
 • Обезбедување на квалитет
  Со цел да обезбедиме високо квалитетна структура, одржуваме ефикасен систем за управување со квалитет.
 • Производство на волумен
  Штом прототипот се потврди во однос на формата, функцијата и побарувањата, производството е следната фаза.
За нас
Нашите производи имаат освоено многу сертификати во однос на квалитетот и иновативноста.
Компанијата Zhongshan Wellsure Metal Products Co., Ltd.
Компанијата Zhongshan Wellsure Metal Products Co., Ltd. основано е во 2003 година, специјализиравме производи од алуминиум, мебел на отворено, скари за јаглен, скари за гас, вградени скари за гас, кујни на отворено, плукачки ротази, производители на стекови и пици, електрични скари, оган, пушач, камадо и алат за скара и др. .

Фабриката Велсур зафаќа површина од околу 63333 квадратни метри. Имаме целосен опсег на напредни производствени капацитети и опрема за тестирање, вклучувајќи работилница со можности за сечење, печат, виткање, мариноване, заварување, површинска обработка и монтажа. Имаме инженерски тим со над 10 години искуство за исполнување на различните барања на клиентите. Ние се фокусираме на целото решение, обезбедувајќи не само производство, туку комбинирање на дизајн, производство, продажба и едношалтерски услуги.

Со ефикасна способност и искуство, можеме да обезбедиме OEM / ODM обработка во согласност со идеите или скиците на клиентите. Ние исто така имаме вешто управување и го положуваме ISO9001, CE, CSA сертификатот, така што сме убедени дека можеме да им обезбедиме на нашите клиенти добри производи и соодветни решенија.

Нашите скари за јаглен, скари за гас, електрични решетки производи главно се извезуваат во САД, Австралија, Европа и Јужна Африка. Го поздравуваме секој клиент од целиот свет.
 • 2003+ година
  Основање на компанија
 • 17 години +
  Повеќе од 17 години искусен инженерски тим.
 • 6000+
  Област на фабрика
 • OEM / ODM
  ОЕМ сопствени решенија
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Нашиот случај
Сигурен квалитет за исполнување на нашите клиенти.
 • WST-011 Инфрацрвена рерна
  Инфрацрвена рерна WST-011
Стапете во контакт со нас
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формуларот за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни!