WST-001-2-1-S отворено кујна градина скара нов дизајниран нерѓосувачки челик BBQ гас скара со фрижидер

WST-001-2-1-S отворено кујна градина скара нов дизајниран нерѓосувачки челик BBQ гас скара со фрижидер

1.6 горилници, 1 страничен режач, плус 1 инфрацрвен режач

Вкупно 90000btu Powering Power нуди функции на скара, чад, прекар, печен, печење во исто време, и постигнува дури и топлина и сочен вкус

2. Погледни должност целосна нерѓосувачки двослоен капак за топлина

Вградениот термометар обезбедува точна мерење на температурата на грешката зона

3. Една страна горилник

Нуди дополнителен простор за подготовка и работа

4.Blue-осветлени контролни копчиња и внатрешни халогени светла

Можете да уживате во скара дури и во темна ноќ

5. Автоматски 360 ° Rotisserie

рамномерно загрева, така што храната не е лесно да се изгори

6.Cabinets со врати од нерѓосувачки челик

За складирање на BBQ алатки и течен гас шише


КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Е-пошта: nancy@turayo.com
Телефон: +86 760 86337286


WST-001-2-1-S отворено кујна градина скара нов дизајниран нерѓосувачки челик BBQ гас скара со фрижидерПовршина за готвење960 * 455mm.
Излез на топлина90000btu / 30.5kw.
ПалењеPiezo Igniton.
Моторни излез 4W (220-240V, AC50Hz), 2.5R3R / мин
ГРАДБАНерѓосувачки челик и гранит
ПерформансиВграден скара 26.7kW, страничен режач 3.9kW
ФРИЖИДЕР68L, 220-240V / 50Hz,
Материјал# 304/430 Нерѓосувачки челик
Функција.Лесно собрани, лесно исчистени
АпликацијаГрадина / партија / отворено
Безбедносен уредУред за безбедност на пламен 
ЗавршувањетоМат процес
Тип на гас ТРГ 
ФункцијаBBQ, стек создателот, пилешко печење
Температура350 ℃
Прозорец за гледањекалено стакло
Rotisserie Set.Rotisserie Rod, Rotisserie Prong, Rotisserie мотор
Готвење мрежи8mm нерѓосувачки челик, 3pcs
Отварач на шишиња1pc.
Капка лента2pcs, нерѓосувачки челик
Контрола на топлинаВентили со 180 ° контрола
СветлаВграден халоген светло 2pcs и LED копче светлина  6pcs
Кабинет2 фиоки и 3 пристапна врата
Кастинери12 парчињаНашите предности

 Eclatal е професионален производител во производство на скара скара / гас скара / пица печки / јаглен Gills / офсет пушач / оган јами и BBQ додатоци во текот на 15 години.

  •  Ние ги снабдуваме и OEM& ODM услуги, 4-7 работни дена за мозокот на мост.

Имаме совршен систем за управување со квалитет. Ние можеме да понудиме присвоени производи& Подобра стратегија за маркетинг.

  •  Имаме сертификати со целосен опсег, вклучувајќи EN1860-1, GS, LFGB, CE, итн.

  •  Ние можеме да ги обезбедиме услугите по продажба и он-лајн услуги, и да понуди буџетска цена за да го задоволат вашето барање.

Најчесто поставувани прашања

1. Кои производи можете да ги произведувате?

Ние можеме да произведеме комерцијални скара скара, вграден скара, гас скара, јаглен скара, пренослив скара, отворено кујна, пица и стек создателот, плукаат Rotisserie и така натаму.

2. Можете ли да произведувате според примероците или цртежите? 

Да, можеме да произведеме според вашите примероци или технички цртежи. Имаме Р.&D тим над 10 години искуство во областа на BBQ.

3. Кои се вашите услови за плаќање?  

Општо земено, ние го прифаќаме T / T, неотповиклив L / C на повидок. За редовни нарачки, ние прифаќаме T / T 30% депозит со P.O., рамнотежа што треба да се плати пред пратката. 

4. Кое е вашето време за примерок и производство?  

За примерок, тоа обично трае 7-15 дена. За производствен налог, тоа обично трае 40-45 дена по потврда примерок и добивање на вашето авансно плаќање. Специфичното време за испорака зависи од предметите и количината на вашата нарачка. 

5. Кое е вашето општо пакување на производи?  

Ние обично ги спакуваме производите со стандардна картонска кутија и дрвена кутија. Ние исто така можеме да спакуваме на патот според побарувачката на купувачи.

6. Кои се вашите услови за испорака?  

Ние прифаќаме EXW, FOB, CIF, итн. Можете да го изберете оној кој е најзгодно или рентабилно за вас.

7. Колку долго е животното на вашите производи?

3 години ако производите се користат на вистинскиот начин и складираат правилно.

8. Колку долго е гаранцијата на вашите производи? Што ако има било какви скршени делови?

Нашата гаранција е една година. Во рамките на гаранцијата, скршените делови можат слободно да се заменат.

9. Кога можам да ја добијам цената?

Во рок од 24 часа по добивањето на одреденото испитување. Ако сте во итни, ве молиме пратете е-пошта до нас или да ја оставите пораката на трговскиот сад, за да можеме да ви одговориме навреме.

10. Како можам да добијам примерок за да го проверам вашиот квалитет?

По потврда на цените, можете да побарате примероци за да го проверите нашиот квалитет. Ако ви требаат примероци со вашето лого, дизајн итн., Ве молиме да ги понудите овие детали, па ние ви нудиме примерок надомест. Обично примерокот надомест е двојно цената на големата цена. Враќањето на надоместокот за примерок зависи од количината на рефус. Количината на нарачката одлучува дали надоместокот за примерок е се враќа или само се врати половина.
Отворена кујна
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.