Oferta jonë e pjekjes së thëngjillit, pjekjes së gazit, efikasitetit të serisë së pjekjes elektrike.

Gjuhe
Grills tona qymyr druri, Grills Gas, elektrike Grills Products
Çfarë i eksiton klientët tanë.
 • Furrë WST - 019 pica Furrë WST - 019 pica
  Furrë WST - 019 pica. Produkti është i një cilësie të lartë dhe ka performancë të besueshme me çmime konkurruese.
 • WST-005 WST-005
  WST-005. Për të garantuar cilësinë e tyre, furnizuesit e lëndëve të para i janë nënshtruar kontrollit rigoroz dhe vetëm ata furnizues që plotësojnë standardet ndërkombëtare zgjidhen si partnerë strategjikë afatgjatë.
 • Azhurnimi i serisë së furrës me gaz me djegie të dyfishtë Wst-021 Azhurnimi i serisë së furrës me gaz me djegie të dyfishtë Wst-021
  Azhurnimi i serisë së furrës me gaz me djegie të dyfishtë Wst-021. Ky produkt shitet në shumë vende dhe rrethi.
 • Skarë e integruar furrë me gaz dy djegës HS-20200811 / Wst-021 Skarë e integruar furrë me gaz dy djegës HS-20200811 / Wst-021
  Skarë e integruar furrë me gaz me dy djegie HS-20200811 / Wst-021. Produkti përmban cilësi të lartë të qepjes. Një shirit matës do të përdoret për të llogaritur thjesht numrin e qepjeve për inç të paktën dy copa për stil për të siguruar saktësinë e qepjeve.
22222
Shërbimet tona
Ofroni Shërbim të Përshtatur.
Nëse nuk mund të gjeni një produkt të gatshëm të përshtatshëm për projektin, lëreni tiganisjet profesionale të qymyrit të Wellsure, skarat e gazit, shërbimin e personalizimit të pjekjeve elektrike t'ju ndihmojnë të merrni produktin ideal brenda 7 ditësh pa humbur kohë në avantazhet e tregut ose personalizimit.
Me aftësi dhe përvojë efikase, ne mund të sigurojmë përpunim OEM / ODM sipas idesë së konsumatorëve ose interpretimeve. Ne gjithashtu kemi menaxhim të aftë dhe i kalojmë certifikatën ISO9001, CE, CSA, kështu që ne jemi të sigurt për t'u ofruar klientëve tanë produktet më të mira dhe zgjidhjet e përshtatshme. Ne mirëpresim çdo klient nga e gjithë bota.
LEXO MË SHUMË
LEXO MË SHUMË
Përparësitë e Shërbimit
Nëse nuk mund të gjeni një produkt të gatshëm të përshtatshëm për projektin, le të sigurojmë një shërbim të personalizuar profesional për t'ju ndihmuar të merrni produktin ideal brenda 7 ditësh.
 • Kërkimi i produktit
  Konsumatori informoi faktorin e kërkuar të formës, specifikimet e performancës, ciklin jetësor dhe kërkesat e pajtueshmërisë.
 • Ekipi i dizajnit
  Ekipi i dizajnit është i përfshirë që nga fillimi i një projekti për të siguruar që produkti i personalizuar i dizajnit është më i përshtatshmi për nevojat e klientit.
 • Sigurimi i Cilësisë
  Në mënyrë që të sigurojmë një strukturë me cilësi të lartë, ne mbajmë një sistem efektiv të menaxhimit të cilësisë.
 • Prodhimi i vëllimit
  Pasi prototipi të vërtetohet për sa i përket formës, funksionit dhe kërkesave, prodhimi është faza tjetër.
Rreth Nesh
Produktet tona kanë fituar shumë çertifikime sa i përket cilësisë dhe inovacionit.
Zhongshan Wellsure Produkte Metal Co, Ltd
Zhongshan Wellsure Produkte Metal Co, Ltd u krijua në 2003, ne specializoheshim në produkte alumini, mobilje në natyrë, tavë me thëngjill, pjekje gazi, vaska të integruara gazi, kuzhina në natyrë, rrotullime të pështyrave, prodhues biftek dhe pica, vuaja elektrike, gropë zjarri, duhanpirës, ​​kamado dhe mjete BBQ etj. .

Fabrika Wellsure mbulon një sipërfaqe prej rreth 63333 metra katrorë. Ne kemi gamë të plotë të pajisjeve të përparuara të prodhimit dhe pajisjeve të testimit, duke përfshirë një punëtori me prerje, stampim, lakim, turshi, saldim, trajtim sipërfaqësor dhe montim. Ne kemi një ekip inxhinierik me përvojë mbi 10 vjeçare për të përmbushur kërkesat e ndryshme të klientëve. Ne fokusohemi në të gjithë zgjidhjen duke siguruar jo vetëm prodhim por kombinuar modelimin, prodhimin, shitjet dhe shërbimin me një ndalesë.

Me aftësi dhe përvojë efikase, ne mund të sigurojmë përpunim OEM / ODM sipas ideve ose skicave të klientëve. Ne gjithashtu kemi menaxhim të aftë dhe i kalojmë certifikatën ISO9001, CE, CSA, kështu që jemi të sigurt se mund t'u sigurojmë klientëve tanë produkte të mira dhe zgjidhje të përshtatshme.

Grijet tona me qymyr druri, pjekjet e gazit, produktet e pjekjeve elektrike eksportohen kryesisht në Shtetet e Bashkuara, Australi, Evropë dhe Afrikën e Jugut. Ne mirëpresim çdo klient nga e gjithë bota.
 • 2003+
  Krijimi i ndërmarrjes
 • 17 vjet +
  Mbi 17 vjet ekip me përvojë inxhinier.
 • 6000+
  Zona e fabrikës
 • OEM / ODM
  Zgjidhje me porosi OEM
LEXO MË SHUMË
Rasti ynë
Cilësi e besueshme për t'u takuar me klientët tanë.
 • Furrë infra të kuqe WST-011
  Furrë infra të kuqe WST-011
Merrni Kontakte me Ne
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formën e kontaktit që të mund t'ju dërgojmë një vlerësim falas për gamën tonë të gjerë të dizenjove!