WST-001-2-1-S në natyrë Kopshti Kapitja Barbecue New Designed Stainless Steel BBQ Grill me frigorifer
WST-001-2-1-S në natyrë Kopshti Kapitja Barbecue New Designed Stainless Steel BBQ Grill me frigorifer

1.6 Burners, 1 Burner Side, plus 1 Infrared Back Burner

Gjithsej 90000BTU Power gatim ofron funksione të skarë, tym, bela, pjekur, pjekur në të njëjtën kohë, dhe arrin edhe aromën e nxehtësisë dhe lëng

2.Heavy detyrë të plotë kapak të dyfishtë me dy shtresa për ngrohje

Termometër i integruar siguron matjen e saktë të temperaturës së zonës së skillimit

3. Një burrë anësor

ofron hapësirë ​​shtesë dhe hapësirë ​​pune

4.Blue-lit të ndezur Knobs dhe dritat e brendshme halogjene

Ju mund të shijoni Barbecue edhe në natën e errët

5. Automatik 360 ° ROTISSERIE

Heat në mënyrë të barabartë kështu që ushqimi nuk është i lehtë për t'u djegur

6.Cabinets me dyer çelik inox

për ruajtjen e mjeteve BBQ dhe shishe të gazit të lëngshëm


NA KONTAKTONI
Dërgoni kërkesë tani
telefon: +86 760 86337286


WST-001-2-1-S në natyrë Kopshti Kapitja Barbecue New Designed Stainless Steel BBQ Grill me frigoriferZonë gatim960 * 455mm
Prodhim i nxehtësisë90000BTU / 30.5kW
Ndezjepiezo ndez
Prodhim motorik 4W (220-240V, ac50Hz), 2.5or3r / min
NdërtimÇelik inox dhe granit
PerformancëNdërtuar në Grill 26.7KW, Side Burner 3.9KW
Frigorifer68L, 220-240V / 50Hz,
Material# 304/430 çelik inox
TiparTë mbledhur lehtë, pastrohen me lehtësi
AplikacionKopshti / Partia / Outdoor
PajisjePajisja e sigurisë së flakës 
MbarimProces matte
Tipi i gazit Lpg 
FunksionBBQ, krijues biftek, rosto pule
Temperatura350 ℃
Shikimi i dritaresxhami
Rotisserie setRotrisserie Rod, Rotisserie Prong, Motor Rotisserie
Groat Grids8mm çelik inox, 3pcs
Hapës shishe1pc
Llafazan2pcs, çelik inox
Kontroll i nxehtësisëValvola me kontroll 180 °
DritareLehta halopgjen të integruar 2pcs dhe dritë LED çelës  6pcs
Kabinet2 mbathje dhe 3 hyrje të hyrjes
Casters12pcsAvantazhet tona

 Eclatal është prodhues profesional në prodhimin e bbq Grills / grills gazit / furrat pizza / qymyr gills qymyr / ofset duhanpirës / gropa zjarri dhe pajisje BBQ mbi 15 vjet.

  •  Ne furnizojmë të dy OEM& Shërbimet ODM, 4-7 ditë pune për mostrat e plumbit.

Ne kemi sistem të përsosur të menaxhimit të cilësisë. Ne mund të ofrojmë produkte të rekomanduara të përshtatura& Strategjia më e mirë e marketingut.

  •  Ne kemi certifikata të plota për të përfshirë en1860-1, GS, LFGB, CE, etj.

  •  Ne mund të ofrojmë shërbime pas shitjes dhe on-line, dhe të ofrojmë çmim buxhetor për të përmbushur kërkesën tuaj.

Fq

1. Çfarë produktesh mund të prodhoni?

Ne mund të prodhojnë skarë për barbecue komerciale, të ndërtuar në skarë, djeg gazit, djeg qymyr druri, gril portativ, kuzhinë në natyrë, pizza dhe krijues biftek, rotisserie spit dhe kështu me radhë.

2. A mund të prodhoni sipas mostrave apo vizatimeve? 

Po, ne mund të prodhojmë sipas mostrave tuaja ose vizatimeve teknike. Ne kemi r&D Ekipi mbi përvojën 10 vjeçare në zonën e BBQ.

3. Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?  

Në përgjithësi, ne pranojmë t / t, l / c i parevokueshëm në shikim. Për urdhërat e rregullta, ne pranojmë Depozita T / T 30% me P.O., Bilanci për t'u paguar para dërgesës. 

4. Cila është koha juaj e udhëheqjes për mostrën dhe prodhimin?  

Për mostrën, zakonisht merr 7-15 ditë. Për rendin e prodhimit, zakonisht merr 40-45 ditë pas konfirmimit të mostrës dhe marrjes së pagesës paraprake. Koha specifike e dorëzimit varet nga artikujt dhe sasia e porosisë suaj. 

5. Cila është paketimi juaj i përgjithshëm i produkteve?  

Ne zakonisht i paketojmë produktet me kuti kartoni standarde të valëzuar dhe kuti druri. Ne gjithashtu mund të paketojmë në mënyrë sipas kërkesës së klientit.

6. Cila është kushtet tuaja të dorëzimit?  

Ne pranojmë EXW, FOB, CIF, etj. Ju mund të zgjidhni atë që është më i përshtatshëm ose me kosto efektive për ju.

7. Sa kohë është jeta e produkteve tuaja?

3 vjet nëse produktet po përdorin në mënyrën e duhur dhe ruani siç duhet.

8. Sa kohë është garancia e produkteve tuaja? Po sikur të ketë ndonjë pjesë të thyer?

Garancia jonë është një vit. Brenda garancisë, pjesët e thyera mund të zëvendësohen lirshëm.

9. Kur mund të marr çmimin?

Brenda 24 orëve pas marrjes së kërkesës suaj të specifikuar. Nëse jeni në urgjent, ju lutemi dërgoni email tek ne ose lini mesazhin në manger tregtisë, kështu që ne mund t'ju përgjigjem në kohë.

10. Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?

Pas konfirmimit të çmimeve, ju mund të kërkoni për mostrat për të kontrolluar cilësinë tonë. Nëse keni nevojë për mostra me logon tuaj, dizajn, etj, ju lutemi të ofroni këto detaje për ne, kështu që ne ju ofrojmë me tarifën e mostrës. Zakonisht tarifa e mostrës është dyfishi i çmimit të çmimit pjesa më e madhe. Kthimi i tarifës së mostrës varet nga sasia e rendit pjesa më e madhe. Sasia e porosisë vendos nëse tarifa e mostrës është kthyer ose vetëm të kthehet gjysma.
Kuzhinë në natyrë
Shtoni një koment
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.